chov a prodej želv od chovatele
Kontaktujte mě:

Miloš Junek, 603 268 990

DinoPark Harfa - Praha

Krvelační dinosauři

29 .10 .2011

dino-park.jpg 

dinopark-tyrannosaurus.jpg

‌Je nádherný slunečný den 16. 10. 11 a naše rodina vyráží za dinosaury do nově otevřeného DinoParku na Harfě. Tím začíná další můj tip na rodinný výlet. Nejedná se o park jen tak obyčejný. Jsou to určitě první dinosauři na našem území, co mají svůj jedinečný výběh na střeše nákupního centra.

Ale popořadě. Naše malá dcera 4  roky je natěšená a musím uznat, že i já tento druh zábavy mám raději než vysedávání u televize. Cesta po dálnici uteče jako voda, parkování na poloprázdném parkovišti v podzemí zdarma, to se vyplatí :-)). Cesta na střechu je malinko komplikovaná, neboť manželka těžko odolává lákadlům velkých obchodů, která u nás na maloměstě prostě nejsou.

Leč podaří se nám v relativně krátkém čase dorazit k cíli, tedy na střechu. Je nádherné teplé počasí a k mému překvapení je ještě před vstupem pěkné dětské hřiště, kde se té naší holce opravdu líbí a je umění ji dostat dále. Ale co, jsme na výletě a nikam nespěcháme. Konečně jsme plni očekávání u vstupu, kde nás straší ty nejkrvelačnější příšery. Rodinné vstupné 2 + 2 za 400,- je také opravdu přijatelné.

Už jsme tu, dcerka se malinko bojí,  věrně vypadající řvoucí a pohybující se dinosauři dokáží nahnat strach nejednomu malému návštěvníkovi, kteří se očividně drží na dosah rodičů a nemají žádné zaječí úmysly. Technicky i vizuálně perfektně zpracované "potvory", které se uklání, cvakají čelistmi, krouží ocasem si respekt zaslouží. Leč netrvá to věčně, kdy se dítka bojí, jak míjíme jedno stanoviště za druhým, jejich ostych upadá a stávají se opět těmi nezbednými neposednými tvory, kteří se nebojí zatahat i nějakého toho dinosaura za ocas nebo jinou část těla.

Příjemná procházka tímto pozoruhodným lesem predátorů a různých dávných skoro by se dalo říci příšer je opravdu balzám na nervy. Nikdo Vás zbytečně všude nebuzeruje, když náhodou neposlušné dítko přeběhne zakázanou zónu trávníku a sáhne si na nějakou tu příšerku. Tady zapomenete na čas a bavíte se společně s dětmi. Velké pískoviště na konci celého areálu je pouze příjemnou tečkou za podařeným projektem, který nese název DinoPark.

Součástí vstupného je i návštěva mini kina 4D, kde během deseti minut shlédnete poutavý příběh jedné dinosauří rodinky. Musím říci, že mě toto moc nezaujalo a to hlavně animačním zpracováním, ale dcera na tento minipříběh vzpomíná dodnes a o to tu přeci jde.

Co říci na závěr, určitě podařený projekt a jeden by nevěřil, co vše lze umístit na střechu jednoho z mnoha obchodních domů v  Praze. Určitě Vám všem tento výlet mohu s čistým svědomím vřele doporučit a věřte tomu, že čas zde strávený stojí za to a budete si tento zážitek pamatovat hodně dlouho, protože nic podobného jste určitě ještě neviděli. Tu jedinečnost tomu všemu poskytuje právě umístění na střeše. Panoráma okolních střech, nedaleká O2 aréna i výhled do daleka Vám uprostřed velkoměsta poskytne nevšední zážitek v dnešní době i za poměrně nízkou cenu. Proto neváhejte a vzhůru za dobrodružstvím do pravěku za dinosaury. Jediné, co mě tady chybí jsou želvy, protože ty jediné jsou tady v nezměněné podobě dodnes.

Naše putování za dinosary končí pěší prohlídkou Karlova mostu a přilehlých uliček. Je opravdu na co dívat a člověk si tady vždy uvědomí, na jak pěkném kousku planety žijem vlastně my Češi.

Vzkaz od provozovatele po přečtení tohoto článku:

Dobrý den,
děkujeme:-) a doufáme, že v příštím roce Vás potěšíme se zcela novým a unikátním 4D filmem, který právě nyní vyrábíme.
Hezký pobyt v druhohorách!
DinoTeam
DinoPark Czech republic

dinopark.jpg

Copyright ©

Dino park (59)
Dino park (23)
Dino park (9)
Dino park (34)
Dino park (68)
Dino park (10)
Dino park (37)
Dino park (58)
Dino park (48)
Dino park (43)
Dino park (71)
Dino park (44)
Dino park (45)
Dino park (26)
Dino park (67)
Dino park (32)
Dino park (25)
Dino park (62)
Dino park (46)
Dino park (52)
Dino park (11)
Dino park (8)
Dino park (65)
Dino park (1)
Dino park (49)
Dino park (69)
Dino park (70)
Dino park (60)
Dino park (42)
Dino park (50)
Dino park (30)
Dino park (54)
Dino park (27)
Dino park (39)
Dino park (51)
Dino park (64)
Dino park (40)
Dino park (47)
Dino park (28)
Dino park (29)
Dino park (31)
Dino park (53)
Dino park (35)
Dino park (63)
Dino park
Dino park (66)
Dino park (6)
Dino park (22)
Dino park (18)
Dino park (3)
Dino park (36)
Dino park (61)
Dino park (5)
Dino park (56)
Dino park (33)
Dino park (7)
Dino park (24)
Dino park (14)
Dino park (38)
Dino park (4)
Dino park (41)
Dino park (20)
Dino park (21)
Dino park (2)
Dino park (19)
Dino park (57)
Dino park (55)
Dino park (17)
Dino park (12)
Dino park (13)
Dino park (15)
Dino park (16)

Kniha o chovu želv

Začínáme se schozemskými želvami

299 Kč

koupit

Mohlo by vás zajímat

Regulace svitu žárovek.jpg

Regulace svitu žárovek

Ochrana před praskáním výhřevných žárovek

199 Kč

koupit

Rychlý kontakt

  Miloš Junek
  Chovatel želv
 +420 603 268 990
 euzelva@seznam.cz

Zasílání novinek