chov a prodej želv od chovatele
Kontaktujte mě:

Miloš Junek, 603 268 990

euzelva.cz > Ostatní články > Co chovatele želv potěší

Co chovatele želv potěší

ZVÍDAVÁ Tvořilka 003.jpg

Jsem chovatel suchozemských želv, můj koníček mě baví a věnuji mu spoustu volného času. Snažím se všem začátečníkům předat a zprostředkovat své chovatelské zkušenosti, prostřednictvím těchto webových stránek euzelva.cz. Píši zde o všem možném i nemožném, na co můžete narazit při chovu suchozemských želv. Co se může zdát protřelému chovateli želv jako naprostá samozřejmost, je pro začátečníka naprostou novinkou a další zkušeností do let budoucích. A o to mně jde především.

V dnešním světě se potkáváme všichni s reklamou, kam se podíváme. Cena je pro většinu dosti vysoká. Ale proč to vlastně píši. Mám sedmiletou dceru a manželka íi včera koupila časopis pro děti, a světe div se. Píše se tam o mně, želvách i webu. Koukám na to jako blázen a nechce se mně věřit vlastním očím. Reklama a zadarmo? To se přeci dnes již normálně nenosí! Jsem nesmírně potěšen z toho co vidím, ne proto, že mám "reklamu" zadarmo, ale je to vlastně ocenění mé práce, kterou pro všechny dělám zdarma a s potěšením.

Přepis textu příspěvku z časopisu ZVÍDAVÁ Tvořilka 3 - 4/2014:

Co si pořídit želvu jako domácího mazlíčka?

Jestli chcete domů nenáročného mazlíčka a psa ani kočku vám rodiče nedovolí, zkuste malou suchozemskou želvu. Chovatel, pan Miloš Junek, se chovu želv věnuje v podstatě celý život a je odborníkem na slovo vzatým. Na webu euzelva.cz nabízí suchozemské želva i terária, svícení substráty a mnoho dalších užitečných pomůcek. Také zde poskytuje nepřeberné množství rad.

Například jak želvu zaregistrovat (protože patří mezi chráněná zvířata), jak ji měřit jak zjistit, jestli je to samička nebo sameček (samičky jsou posléze dražší, ale v prvním roce života se pohlaví přesně určit nedá - třeba časem vyděláte na dalším prodeji), jak na želví chutě nebo nemoci, přezimování, a dokonce zjistíte, jak vypadá takové čůrání a kakání. Pan Junek vám vybranou želvu přiveze kamkoliv v republice. Vybírat můžete i přes on-line kamery, kde můžete sledovat život právě narozených želv a podle čísel na zádech (pro lepší identifikaci) si vybrat tu svou oblíbenou.

ZVÍDAVÁ Tvořilka 001.JPG

Takže tímto Vám všem, co se podílíte na tvorbě časopisu ZVÍDAVÁ TVOŘILKA moc děkuji, a přeji Vám hodně spokojených čtenářů. 

Miloš Junek

ZVÍDAVÁ Tvořilka 002.JPG

Kniha o chovu želv

Začínáme se schozemskými želvami

299 Kč

koupit

Mohlo by vás zajímat

Regulace svitu žárovek.jpg

Regulace svitu žárovek

Ochrana před praskáním výhřevných žárovek

199 Kč

koupit

Rychlý kontakt

  Miloš Junek
  Chovatel želv
 +420 603 268 990
 euzelva@seznam.cz

Zasílání novinek